Ceník

Prkna

Název RozměrDélka cena (Kč) / m3cena (Kč) / ks
bez DPH s DPH bez DPH s DPH
Prkna SM kalibrovaná24x100 mm4 m4.950,005.989,5047,5257,50
Prkna SM kalibrovaná 24x120 mm4 m4.950,005.989,5057,0369,01
Prkna SM kalibrovaná 24x140 mm4 m4.950,005.989,5066,5380,50
Prkna SM netříděná25 mm3 m4.600,005.566,00
Prkna SM netříděná25 mm4 m4.600,005.566,00
Prkna SM netříděná25 mm5 m4.600,005.566,00

SM řezivo

Název RozměrDélka cena (Kč) / m3cena (Kč) / ks
bez DPH s DPH bez DPH s DPH
Atypické rozměry (řezané na zakázku)*m3od6.900,008.349,00
Smrkové fošny stavební48x95mm4 m5.600,006.776,00102,14123,59
Smrkové fošny stavební50x200mm4 m5.600,006.776,00224,00271,04
Smrkové hranoly stavební100x100 mm4 m5.600,006.776,00224,00271,04
Smrkové hranoly stavební100x100 mm5 m5.600,006.776,00280,00338,80
Smrkové hranoly stavební100x140 mm4 m5.800,007.018,00324,80393,01
Smrkové hranoly stavební 100x140 mm5 m5.800,007.018,00406,00491,26
Smrkové hranoly stavební 100x160 mm4 m5.800,007.018,00371,20449,15
Smrkové hranoly stavební 100x160 mm6 m5.900,007.139,00566,40685,34
Smrkové hranoly stavební 100x160 mm5 m5.800,007.018,00464,00561,44
Smrkové hranoly stavební120x120 mm4 m5.800,007.018,00334,00404,14
Smrkové hranoly stavební120x120 mm5 m5.800,007.018,00417,60505,30
Smrkové hranoly stavební 120x160 mm4 m5.800,007.018,00445,50539,06
Smrkové hranoly stavební 120x160 mm5 m5.800,007.018,00556,80673,73
Smrkové hranoly stavební 140x140 mm4 m5.800,007.018,00454,80550,31
Smrkové hranoly stavební 140x140 mm5 m5.800,007.018,00568,40687,76
Smrkové hranoly stavební 80 x160 mm4 m5.800,007.018,00296,96359,32
Smrkové hranoly stavební 80 x160 mm5 m5.800,007.018,00371,20449,15
Smrkové hranoly stavební 80 x160 mm6 m5.900,007.139,00453,12548,28
Smrkové hranoly stavební80x80 mm4 m5.600,006.776,00143,36173,47

Střešní latě

Název RozměrDélka cena (Kč) / bmcena (Kč) / ks
bez DPH s DPH bez DPH s DPH
Latě SM impregnované30x50 mm4 m10,6012,8342,4051,30
Latě SM impregnované40x60 mm4 m14,9018,0359,6072,12

KVH hranoly

Název RozměrDélka cena (Kč) / ks
bez DPH s DPH
KVH hranol (všechny rozměry na objednávku)*100x100 mm4 m476,00575,96
KVH hranol100x100 mm5 m595,00719,95
KVH hranol100x140 mm5 m833,001.007,93
KVH hranol100x140 mm7 m1.167,001.412,07
KVH hranol100x160 mm5 m952,001.151,92
KVH hranol100x160 mm7 m1.333,001.612,93
KVH hranol120x120 mm4 m686,00830,06
KVH hranol120x120 mm5 m857,001.036,97
KVH hranol120x160 mm5 m1.143,001.383,03
KVH hranol120x160 mm7 m1.600,001.936,00
KVH hranol140x140 mm5 m1.167,001.412,07
KVH hranol140x140 mm7 m1.633,001.975,93
KVH hranol40x100 mm5 m238,00287,98
KVH hranol40x100 mm4 m190,40230,38
KVH hranol40x120 mm5 m285,60345,58
KVH hranol40x120 mm4 m228,48276,46
KVH hranol40x200 mm5 m476,00575,96
KVH hranol40x200 mm4 m380,80460,77
KVH hranol40x60 mm4 m115,00139,15
KVH hranol40x60 mm5 m143,00173,03
KVH hranol40x80 mm4 m152,32184,31
KVH hranol40x80 mm5 m190,40230,38
KVH hranol60x100 mm5 m357,00431,97
KVH hranol60x100 mm4 m286,00346,06
KVH hranol60x140 mm4 m400,00484,00
KVH hranol60x140 mm5 m500,00605,00
KVH hranol60x160 mm5 m571,20691,15
KVH hranol60x160 mm4 m456,96552,92
KVH hranol60x200 mm5 m714,00863,94
KVH hranol60x200 mm4 m571,20691,15
KVH hranol80x120 mm4 m457,00552,97
KVH hranol80x120 mm5 m572,00692,12
KVH hranol80x160 mm5 m762,00922,02
KVH hranol80x160 mm7 m1.067,001.291,07
KVH hranol80x160 mm4 m610,00738,10
KVH hranol80x80 mm4 m305,00369,05
KVH hranol80x80 mm5 m381,00461,01

SM Plotovky

Název RozměrDélka cena (Kč) / bmcena (Kč) / ks
bez DPH s DPH bez DPH s DPH
Plotovka SM18x110 mm4 m26,0031,46104,00125,84
Plotovka SM18x140 mm4 m33,5040,54134,00162,14
Plotovka SM18x82 mm4 m23,0027,8392,00111,32
Plotovka SM27x130 mm4 m44,0053,24176,00212,96
Plotovka s obloučkem SM (na objednání)18x82 mm1;1,25;1,5;2 m33,0039,93
Sušený hoblovaný hranol40x80 mm3 m0,000,00114,24138,23

Palubky obkladové

Název RozměrDélka cena (Kč) / m2
bez DPH s DPH
Palubka SM AB klasik 12x96 mm4,2 m149,00180,29
Palubka SM AB klasik15x121 mm4 m179,00216,59
Palubka SM AB klasik 19x121 mm4 m202,00244,42
Palubka SM AB softline14x121 mm4,2 m170,00205,70
Palubka SM srubovka (na objednávku)21x120 mm4,2 m230,00278,30

Palubky podlahové

Název RozměrDélka cena (Kč) / m2
bez DPH s DPH
Podlahovka BO AB (na objednávku)28x146 mm4,2 a 5,1 m330,00399,30
Podlahovka SM (na objednávku)19x121 mm4 a 5 m219,00264,99
Podlahovka SM AB (na objednávku)28x146 mm4(4,2)-5(5,1) m320,00387,20

OSB desky

Název RozměrDélka cena (Kč) / m2cena (Kč) / ks
bez DPH s DPH bez DPH s DPH
OSB 3N - 4PD12x675 mm2,5 m120,00145,20202,50245,03
OSB 3N - 4PD15x675 mm2,5 m151,00182,71254,81308,32
OSB 3N - 4PD 18x675 mm2,5 m169,00204,49285,19345,08
OSB 3N - 4PD 22x675 mm2,5 m208,00251,68351,00424,71
OSB 3N - 4PD (na objednávku)25x625 mm2,5 m230,00278,30359,38434,85

Lišty

Název RozměrDélka cena (Kč) / ks
bez DPH s DPH
Lišta ´´L´´14/20 mm2400mm47,1056,99
Lišta ´´L´´14/30 mm2400mm53,7064,98
Lišta ´´L´´14/40 mm2400mm56,2068,00
Lišta krycí20/04 mm2400mm30,2436,59
Lišta krycí25/04 mm2400mm32,2038,96
Lišta krycí34/04 mm2400mm37,2045,01
Lišta krycí34/08 mm2400mm47,9057,96
Lišta krycí44/05 mm2400mm41,3049,97
Lišta krycí44/08 mm2400mm61,1573,99
Lišta rohová vnější21/21 mm2400mm52,0062,92
Lišta rohová vnější30/21 mm2400mm54,5065,95
Lišta rohová vnější30/30 mm2400mm60,3072,96
Lišta rohová vnější40/21 mm2400mm71,0085,91
Lišta rohová vnější40/40 mm2400mm73,5088,94
Lišta rohová vnitřní14/14 mm2400mm38,8847,04
Lišta rohová vnitřní15/15 mm2400mm45,4054,93
Lišta rohová vnitřní17/10 mm2400mm38,8046,95
Lišta rohová vnitřní18/18 mm2400mm78,5094,99
Lišta rohová vnitřní25/18 mm2400mm56,2068,00
Lišta rohová vnitřní25/25 mm2400mm57,1669,16
Lišta rohová vnitřní27/10 mm2400mm47,9057,96
Lišta rohová vnitřní29/29 mm2400mm71,0085,91
Lišta rohová vnitřní37/10 mm2400mm61,2074,05
Podkladový hranol pod palubky28/18 mm2400mm22,0026,62
Podkladový hranol pod palubky32/25 mm2400mm32,0038,72
Podkladový hranol pod palubky40/40 mm2400mm50,0060,50
Podkladový hranol pod palubky42/25 mm2400mm35,5443,00
Podkladový hranol pod palubky52/10 mm2400mm20,0024,20

Terasové dílce

Název RozměrDélka cena (Kč) / m2
bez DPH s DPH
Borovice tlakově impregnovaná* (hnědá)26/1464 m540,00653,40
Borovice*26/1464 m450,00544,50
Modřín sibiřský*27/1434 m620,00750,20
Modřín slezský*27/1434 m590,00713,90
Podkladový hranol modřín* 1ks40 x 704 m231,40279,99

Aktidřevin barvy

Název Rozměr cena (Kč) / bal.
bez DPH s DPH
Aktidřevin bezbarvý750 ml158,30189,96
Aktidřevin bříza750 ml158,30189,96
Aktidřevin dub750 ml158,30189,96
Aktidřevin eben750 ml158,30189,96
Aktidřevin kaštan750 ml158,30189,96
Aktidřevin mahagon750 ml158,30189,96
Aktidřevin ořech750 ml158,30189,96
Aktidřevin palisandr750 ml158,30189,96
Aktidřevin pinie750 ml158,30189,96
Aktidřevin teak750 ml158,30189,96
Aktidřevin třešeň750 ml158,30189,96

Hřebíky

Název Rozměr cena (Kč) / krab.
bez DPH s DPH
Hřebík stavební 1 Kg50-180 mm48,7659,00
Hřebík stavební 5 Kg50-180 mm161,16195,00
Hřebík stavební 1 Kg200-300 mm51,2462,00
Hřebík stavební 5 Kg200-300 mm175,21212,00
Hřebík kolářský zinek 1 kg1,6 x 32mm135,00163,35
Hřebík kolářský zinek 1 kg1,8 x 40mm149,00180,29

Služby

Název Rozměr cena (Kč) /
bez DPH s DPH
Zakrácení řeziva (za deště a mrazu nelze)1 řez3,003,63
Zakrácení řeziva na přesno *1 řez7,008,47
Impregnace řeziva *1m3800,00968,00
Hoblování řeziva *1m32.000,002.420,00

Tesařské kování

Název RozměrDélka cena (Kč) / ks
bez DPH s DPH
Kotevní patky s trnem - široké galvanicky zinkované101x100x4,156,20189,00
Kotevní patky s trnem - široké galvanicky zinkované121x120x4,179,00216,59
Kotevní patky s trnem - široké galvanicky zinkované141x120x4,219,00264,99
Kotevní patky s trnem - široké galvanicky zinkované61x60x4,0124,00150,04
Kotevní patky s trnem - široké galvanicky zinkované81x80x4,0134,00162,14
Profil U - patka široká , galvanicky zinkovaná101x100x4,125,00151,25
Profil U - patka široká , galvanicky zinkovaná121x120x4,145,00175,45
Profil U - patka široká , galvanicky zinkovaná141x120x4,150,00181,50
Profil U - patka široká , galvanicky zinkovaná61x60x4,052,9064,01
Profil U - patka široká , galvanicky zinkovaná81x80x4,077,7094,02
Úhelníky kombinované bez prolisu55/70/708,3010,04
Úhelníky kombinované bez prolisu65/90/9015,7219,02
Úhelníky kombinované bez prolisu90/105/10526,0031,46
Závitová tyč 1010 mm1000 mm29,0035,09
Závitová tyč 1212 mm1000 mm39,0047,19
Závitová tyč 1414 mm1000 mm54,0065,34
Závitová tyč 1616 mm1000 mm74,0089,54
Závitová tyč 1818 mm1000 mm78,0094,38
Závitová tyč 2020 mm1000 mm85,00102,85

Vruty HPM TEC

Název RozměrDélka cena (Kč) /
bez DPH s DPH
Vrut HBS3,030-450,000,00
Vrut HBS3,525-500,000,00
Vrut HBS4,030-700,000,00
Vrut HBS4,540-800,000,00
Vrut HBS5,040-1200,000,00
Vrut HBS6,050-2000,000,00
Vrut HBS8,060-3000,000,00
Vrut SK6,060-1400,000,00
Vrut SK8,060-3000,000,00

Ochrana řeziva

Název Rozměr cena (Kč) / bal.
bez DPH s DPH
Dřevosan hnědý1l130,00156,00
Dřevosan hnědý5l650,00780,00
Dřevosan zelený1l130,00156,00
Dřevosan zelený5l650,00780,00

Kotevní technika HPM

Název Rozměr cena (Kč) /
bez DPH s DPH
Chemická kotva RAPI-TEC280 ml215,00260,15
Chemická kotva RAPI-TEC380 ml265,00320,65
Hmoždinky natloukací s lemem6x400,831,00
Hmoždinky natloukací s lemem6x601,241,50
Hmoždinky natloukací s lemem6x801,451,75
Hmoždinky natloukací s lemem8x1003,103,75
Hmoždinky natloukací s lemem8x1203,394,10
Hmoždinky natloukací s lemem8x602,102,54
Hmoždinky natloukací s lemem8x802,703,27
Hmoždinky UNIVERZAL TRI 10x613,364,07
Hmoždinky UNIVERZAL TRI 12x715,126,20
Hmoždinky UNIVERZAL TRI 6x511,832,21
Hmoždinky UNIVERZAL TRI 8x512,543,07
Šroub do betonu10x10013,0015,73
Šroub do betonu10x8012,0014,52
Šroub do betonu12x10014,5017,55

OSMO olej, barvy

Název Rozměr cena (Kč) / bal.
bez DPH s DPH
Dekorační vosk - transparentní odstíny (na objednání)0,75l724,00876,04
Dekorační vosk - transparentní odstíny (na objednání)2,5l2.191,002.651,11
Jednorázová lazura HSplus 0,75l811,00981,31
Jednorázová lazura HSplus2,5l2.462,002.979,02
Krycí barva na dřevo - bílá na okna (na objednání)0,75l860,001.040,60
Krycí barva na dřevo - bílá na okna (na objednání)2,5l2.601,003.147,21
Ochranná olejová lazura0,75l685,00828,85
Ochranná olejová lazura2,5l2.073,002.508,33
Selkská barva (na objednání)0,75l731,00884,51
Selkská barva (na objednání)2,5l2.199,002.660,79
Terasové oleje0,75l693,00838,53
Terasové oleje2,5l1.646,001.991,66
Top olej pro kuchyňské pracovní desky0,5l550,00665,50
Tvrdý voskový olej0,75l778,00941,38
Tvrdý voskový olej2,5l2.356,002.850,76

Brikety BIOMAC

Název RozměrDélka cena (Kč) /
bez DPH s DPH
Dřevěné uhlí z tvrdého dřeva2,5 kg54,7863,00
ENERGO 10 smrkové 90 mm10 kg paleta 100 bal60,0069,00
ENERGO Hard TOP tvrdé dřevo 90 mm10 kgpaleta 100 bal62,6071,99
ENERGO HARD tvrdé dřevo 90 mm10 kg paleta 100 bal60,0069,00
EXTRALONG kůrové 90 mm10 kg paleta 100 bal86,0898,99
Piny Kay s dírou z bukového dřeva10 kg paleta 96 bal56,5265,00
RUF HARD tvrdé dřevo hranaté10 kg paleta 96 bal54,7863,00
RUF měkké dřevo hranaté10 kg paleta 96 bal53,9162,00
Třísky TOP podpalovací 6kg6 kg94,78109,00
Záloha na paletu (vratná)1 ks132,23160,00

Pelety BIOMAC

Název RozměrDélka cena (Kč) /
bez DPH s DPH
PELETY BIOMAC TOP A1 - smrkové světlé Ø 6 mm6 mm15 kg97,39112,00
Záloha na paletu (vratná)1 ks132,23160,00

Palivové dřevo

Název RozměrDélka cena (Kč) /
bez DPH s DPH
štípané dřevo T-MIX *1 PRMS33 cm1.295,651.490,00
štípané dřevo T-MIX *1 PRMS25 cm1.382,621.590,01
štípané dřevo T-MIX *1 PRMS50 cm1.295,651.490,00
pytel štípaný měkké (vhodné k odvozu vozem)*0,042 PRMR33 cm 113,04130,00
pytel štípaný měkké suché (vhodné k odvozu vozem)0,042 PRMR33 cm 191,30220,00
pytel štípaný T-MIX (vhodné k odvozu vozem) *0,042 PRMR33 cm 130,44150,01
T-Mix Big-Bag *1 PRMS33 cm1.295,651.490,00
Záloha Big-Bag (vratná)1 ks165,29200,00
Závoz kontejneremaž 9 PRMSod250,00302,50