Sledujte nás i na Facebooku: facebook.com/drevocernyvul

Ceník

Prkna

Název RozměrDélka cena (Kč) / m3cena (Kč) / ks
bez DPH s DPH bez DPH s DPH
Prkna SM kalibrovaná24x100 mm4 m7.000,008.470,0067,2081,31
Prkna SM kalibrovaná 24x120 mm4 m7.000,008.470,0080,6497,57
Prkna SM kalibrovaná 24x140 mm4 m7.000,008.470,0094,08113,84
Prkna SM netříděná25 mm3 ; 5 m6.700,008.107,00

SM řezivo (Ceny jsou aktuální)

Název RozměrDélka cena (Kč) / m3
bez DPH s DPH
Fošny - 30/160 ; 50/160 ; 50/100 ; 50/2004 m7.900,009.559,00
Fošny - 50/1605 m7.900,009.559,00
Hranoly - 80/80 ; 100/100 ; 120/120 ; 140/140 4 m7.900,009.559,00
Hranoly 80/100 ; 80/160 ; 100/120 ; 100/140 ; 100/160 ; 120/1604 m7.900,009.559,00
Hranoly - 100/100 ; 120/120 ; 140/1405 m7.900,009.559,00
Hranoly - 80/160 ; 100/140 ; 100/160 ; 120/160 5 m7.900,009.559,00
Atypické rozměry (řezané na zakázku)*m3od11.500,0013.915,00

Střešní latě

Název RozměrDélka cena (Kč) / bmcena (Kč) / ks
bez DPH s DPH bez DPH s DPH
Latě SM impregnované30x50 mm4 m14,0016,9456,0067,76
Latě SM impregnované40x60 mm4 m22,0026,6288,00106,48

SM Plotovky (sušený hoblovaný materiál)

Název RozměrDélka cena (Kč) / bmcena (Kč) / ks
bez DPH s DPH bez DPH s DPH
Plotovka SM18x82 mm4 m25,0030,25100,00121,00
Plotovka SM18x110 mm4 m35,0042,35140,00169,40
Plotovka SM19x140 mm4 m47,0056,87188,00227,48
Plotovka SM27x130 mm4 m65,0078,65260,00314,60
KVH hranoly NSi40x60 mm4 m0,000,00125,00151,25
KVH hranoly NSi40x80 mm3 m0,000,00125,00151,25
KVH hranoly NSi40x80 mm4 m0,000,00190,00229,90
Plotový držák 630/400105,00127,05
Plotový držák koncový80,0096,80

Palubky obkladové

Název RozměrDélka cena (Kč) / m2
bez DPH s DPH
Palubka SM AB klasik12x96 mm3 ; 4,2 m220,00266,20
Palubka SM AB klasik15x121 mm4 m250,00302,50
Palubka SM AB klasik 19x121 mm4,2 m290,00350,90
Palubka SM AB klasik 20x146 mm4 m325,00393,25
Palubka SM AB softline14x121 mm4,2 m240,00290,40
Palubka BO AB klasik (na objednání)12x96 mm4,2 m235,00284,35
Palubka SM Srubovka (na objednání)21x120 mm4,2 m ; 5,1m345,00417,45
Podkladový hranol pod palubky25/18 mm2400mm66,1280,01
Podkladový hranol pod palubky32/25 mm2400mm74,3890,00
Podkladový hranol pod palubky42/25 mm2400mm82,65100,01
Podkladový hranol pod palubky52/08 mm2400mm66,1280,01
Spona k palubkám c3 pro palubky 12 mm5-7,5 m2100 ks47,1957,10
Spona k palubkám c4 pro palubky 14 a 15 mm2-4 m2100 ks47,1957,10
Spona k palubkám c5 pro palubky 19 mm2-4 m280 ks47,1957,10

Palubky podlahové

Název RozměrDélka cena (Kč) / m2
bez DPH s DPH
Podlahovka SM AB ( skladem )28x146 mm4,2 m450,00544,50
Podlahovka BO AB (na objednávku)28x146 mm4,2 a 5,1 m470,00568,70
Podlahovka SM (na objednávku)19x121 mm4 a 5 m360,00435,60
Podlahovka SM AB (na objednávku)28x146 mm5(5,1) m470,00568,70

OSB desky

Název RozměrDélka cena (Kč) / m2cena (Kč) / ks
bez DPH s DPH bez DPH s DPH
OSB 3N - 4PD12x625 mm2,5 m120,00145,20187,50226,88
OSB 3N - 4PD15x625 mm2,5 m150,00181,50234,38283,60
OSB 3N - 4PD 18x625 mm2,5 m178,00215,38278,13336,54
OSB 3N - 4PD 22x625 mm2,5 m217,00262,57339,06410,26
OSB 3N - 4PD 25x625 mm2,5 m250,00302,50390,63472,66

Terasové dílce

Název RozměrDélka cena (Kč) / m2cena (Kč) / ks
bez DPH s DPH bez DPH s DPH
Borovice jemná drážka tlakově impregnovaná (hnědá) skladem26/1464 m760,00919,60443,84537,05
Borovice*26/1464 m0,000,00
Modřín sibiřský jemná drážka skladem27/1434 m1.020,001.234,20583,44705,96
Modřín slezský*24/1364 m0,000,00
Podkladový hranol modřín skladem40 x 704 m0,000,00340,00411,40
Terasový vrut kalený nerez C5600,000,005,967,21

KVH hranoly NSi

Název RozměrDélka cena (Kč) / m3
bez DPH s DPH
KVH hranoly NSiNa poptánícena od13.000,0015.730,00

Lišty

Název RozměrDélka cena (Kč) / ks
bez DPH s DPH
Lišta ´´L´´14/20 mm2400mm66,1280,01
Lišta ´´L´´14/30 mm2400mm74,3890,00
Lišta ´´L´´14/40 mm2400mm78,5195,00
Lišta krycí20/04 mm2400mm53,7164,99
Lišta krycí25/04 mm2400mm57,8670,01
Lišta krycí34/04 mm2400mm57,8570,00
Lišta krycí34/08 mm2400mm66,1179,99
Lišta krycí44/05 mm2400mm70,2484,99
Lišta krycí44/08 mm2400mm82,6499,99
Lišta rohová vnější21/21 mm2400mm74,3890,00
Lišta rohová vnější30/21 mm2400mm74,3890,00
Lišta rohová vnější30/30 mm2400mm82,6499,99
Lišta rohová vnější40/21 mm2400mm90,90109,99
Lišta rohová vnější40/40 mm2400mm95,04115,00
Lišta rohová vnější52/52 mm2400mm181,81219,99
Lišta rohová vnější Masiv34/34 mm2400mm185,95225,00
Lišta rohová vnější Masiv52/52 mm2400mm231,40279,99
Lišta rohová vnější Masiv70/70 mm2400mm318,18385,00
Lišta rohová vnitřní14/14 mm2400mm57,8570,00
Lišta rohová vnitřní15/15 mm2400mm70,2484,99
Lišta rohová vnitřní17/10 mm2400mm57,8570,00
Lišta rohová vnitřní20/20 mm2400mm95,04115,00
Lišta rohová vnitřní25/18 mm2400mm82,6499,99
Lišta rohová vnitřní25/25 mm2400mm82,6499,99
Lišta rohová vnitřní27/10 mm2400mm66,1179,99
Lišta rohová vnitřní29/29 mm2400mm95,04115,00
Lišta rohová vnitřní37/10 mm2400mm82,6499,99
Podkladový hranol pod palubky25/18 mm2400mm66,1179,99
Podkladový hranol pod palubky32/25 mm2400mm74,3890,00
Podkladový hranol pod palubky42/25 mm2400mm82,6499,99
Podkladový hranol pod palubky52/08 mm2400mm66,1179,99
Tyče k rajčatům18/18 mm1500mm24,7930,00
Tyče k rajčatům18/18 mm2000mm33,0640,00

Doplňkové zboží

Název Rozměr cena (Kč) / ks
bez DPH s DPH
Kladivo dřevěná rukojeť 500gr109,00131,89
Kladivo tesařské celokov270,00326,70
Metr svinovací ASSIST 10m110,00133,10
Metr svinovací ASSIST 5,0m70,2484,99
Metr svinovací ASSIST 7,5m86,00104,06
Odlamovací nůž ASSIST 18mm69,0083,49
Pás upínací s ráčnou 1,5T195,00235,95
Pás upínací s ráčnou 200 Kg Hobby69,0083,49
Pila ruční 400mm97,00117,37
Rukavice Pigeon Kůže69,0083,49
Rukavice Winsi reflex zimní75,0090,75
Tesařská tužka 4,004,84

Hřebíky

Název Rozměr cena (Kč) / krab.
bez DPH s DPH
Hřebík stavební 1 Kg50-120 mm61,9875,00
Hřebík stavební 5 Kg50-120 mm268,60325,01
Hřebík stavební 1 Kg150-280 mm66,1280,01
Hřebík stavební 5 Kg150-280 mm276,86335,00
Hřebík kolářský zinek 1 kg1,6 x 32mm135,00163,35
Hřebík kolářský zinek 1 kg1,8 x 40mm149,00180,29

Chemické kotvy

Název Rozměr cena (Kč) / bal.
bez DPH s DPH
RAPI-TEC300 ml318,18385,00
AKCE - při odběru 5 ks cena za 1 ks300 ml289,26350,00

Služby

Název Rozměr cena (Kč) / bm
bez DPH s DPH
Zakrácení řeziva (za deště a mrazu nelze) 1 řez10,0012,10
Zakrácení řeziva na přesno *1 řez20,0024,20
Impregnace řeziva *1m31.500,001.815,00
Hoblování řeziva *1m34.000,004.840,00
Fázování dřeva (sražení hran) *1 bm10,0012,10

Tesařské kování (HPM-TEC)

Název RozměrDélka cena (Kč) / ks
bez DPH s DPH
Kotevní patky s trnem - široké galvanicky zinkované101x100x4,264,60320,17
Kotevní patky s trnem - široké galvanicky zinkované121x120x4,289,25349,99
Kotevní patky s trnem - široké galvanicky zinkované141x120x4,347,10419,99
Kotevní patky s trnem - široké galvanicky zinkované61x60x4,0205,30248,41
Kotevní patky s trnem - široké galvanicky zinkované81x80x4,0242,40293,30
Patky pilíř matice M24 přivařená200/110280,99340,00
Patky pilíř matice M24 přivařená250/110297,52360,00
Patky pilíř matice M24 přivařená330/110315,30381,51
Profil U - patka široká , galvanicky zinkovaná101x100x4,229,10277,21
Profil U - patka široká , galvanicky zinkovaná121x120x4,243,00294,03
Profil U - patka široká , galvanicky zinkovaná141x120x4,264,46320,00
Profil U - patka široká , galvanicky zinkovaná61x60x4,0106,61129,00
Profil U - patka široká , galvanicky zinkovaná81x80x4,0165,28199,99
Úhelníky kombinované bez prolisu55/70/7014,4017,42
Úhelníky kombinované bez prolisu65/90/9027,1032,79
Úhelníky kombinované bez prolisu90/105/10539,6047,92
Závitová tyč 088 mm1000 mm29,7536,00
Závitová tyč 1010 mm1000 mm37,1945,00
Závitová tyč 1212 mm1000 mm49,5859,99
Závitová tyč 1414 mm1000 mm78,5195,00
Závitová tyč 1616 mm1000 mm90,90109,99
Závitová tyč 1818 mm1000 mm111,57135,00
Závitová tyč 2020 mm1000 mm132,23160,00

Vruty HPM TEC

Název RozměrDélka cena (Kč) /
bez DPH s DPH
Vrut HBS3,030-450,000,00
Vrut HBS3,525-500,000,00
Vrut HBS4,030-700,000,00
Vrut HBS4,540-800,000,00
Vrut HBS5,040-1200,000,00
Vrut HBS6,050-2000,000,00
Vrut HBS8,060-3000,000,00
Vrut SK6,060-1400,000,00
Vrut SK8,060-3000,000,00

Ochrana řeziva

Název Rozměr cena (Kč) / bal.
bez DPH s DPH
Dřevosan hnědý1l161,16195,00
Dřevosan zelený1l161,16195,00
Dřevosan čirý1l161,16195,00
Dřevosan hnědý5l785,12950,00
Dřevosan zelený5l785,12950,00

Stavební chemie 44u

Název Rozměr cena (Kč) / ks
bez DPH s DPH
44u lepící GUN 750125,00150,00
44u montážní pěna 500ml78,0093,60
44u montážní pěna 750ml95,00114,00
44u montážní pěna GUN 750ml104,00124,80
44u montážní pěna Nízko expanzní GUN 750ml117,00140,40
44u montážní pěna zimní 750ml104,00124,80

Doprava ceník (externí dopravci)

Název Rozměr cena (Kč) /
bez DPH s DPH
1. okruh - Statenice ; Horoměřice ; V. Přílepy ; Úholičky1 x400,00484,00
2. okruh - Únětice ; Suchdol ; Svrkyně ; Tursko ; Lichoceves ; Tuchoměřice 1 x500,00605,00
3. okruh - Roztoky ; P. Kopanina ; Okoř ; Holubice ; Libčice ; Otvovice1 x600,00726,00
4. okruh - Dolany ; Kralupy - začátek ; Praha 6 - začátek1 x700,00847,00
Delší vzdálenosti se počítají obousměrně1 km35,0042,35
Složení palety vedle AVIE ; paletový vozík* - bez zanášky !!!1 ks250,00302,50
Složení palety vedle AVIE ; ručně - bez zanášky !!!1 ks300,00363,00
Závoz brikety BIOMAC až 5 paletod650,00786,50
Závoz palivové dřevo až 12 PRMSod400,00484,00
Závoz pelety BIOMAC až 4 paletyod650,00786,50

OSMO olej, barvy

Název Rozměr cena (Kč) / bal.
bez DPH s DPH
Dekorační vosk - transparentní odstíny (na objednání)0,75l898,001.086,58
Dekorační vosk - transparentní odstíny (na objednání)2,5l2.711,003.280,31
Jednorázová lazura HSplus (na objednání)0,75l1.008,001.219,68
Jednorázová lazura HSplus (na objednání)2,5l3.048,003.688,08
Krycí barva na dřevo - bílá na okna (na objednání)0,75l1.070,001.294,70
Krycí barva na dřevo - bílá na okna (na objednání)2,5l3.225,003.902,25
Ochranná olejová lazura0,75l801,00969,21
Ochranná olejová lazura2,5l2.413,002.919,73
Selkská barva (na objednání)0,75l907,001.097,47
Selkská barva (na objednání)2,5l2.738,003.312,98
Terasové oleje0,75l628,00759,88
Terasové oleje2,5l1.893,002.290,53
Top olej pro kuchyňské pracovní desky0,5l630,00762,30
Tvrdý voskový olej0,75l891,001.078,11
Tvrdý voskový olej2,5l2.687,003.251,27

Brikety BIOMAC (Jarní AKCE od 12.3.2024 do vyprodání zásob)

Název RozměrDélka cena (Kč) /
bez DPH s DPH
Brikety opět rozvážíme viz. Doprava ceníkod650,00786,50
ENERGO Hard TOP ; Dubové dřevo 90 mm, válcové10 kg70,2585,00
Energo 10 ; smrkové dřevo 90 mm, válcové10 kg 57,0369,01
RUF HARD Market; tvrdé dřevo hranaté10 kg 61,9875,00
EXTRALONG ; noční kůrové 90 mm, válcové10 kg 78,5195,00
Podpalovače SVITR ; Ekologický podpalovač z přírodního materiálu40 ks81,8299,00
Dřevěné uhlí z tvrdého dřeva2,5 kg65,2979,00
ENERGO HARD 8 Kg tvrdé dřevo 90 mm8 kg 47,1157,00
Piny Kay s dírou z bukového dřeva10 kg 70,2585,00
RUF měkké dřevo hranaté10 kg 64,4678,00
Třísky0,03 PRMR30 cm 217,39250,00
Třísky TOP podpalovací 6kg6 kg138,02167,00
Záloha na paletu (vratná)1 ks206,61250,00

Pelety BIOMAC (Jarní AKCE od 12.3.2024 do vyprodání zásob)

Název RozměrDélka cena (Kč) /
bez DPH s DPH
Pelety opět rozvážíme viz. Doprava ceník6 mmod650,00786,50
PELETY BIOMAC TOP A1 - smrkové světlé Ø 6 mm 6 mm15 kg95,04115,00
Záloha na paletu (vratná)1 ks206,61250,00

Palivové dřevo (Jarní AKCE: Ceník platný od 28.2.2024)

Název RozměrDélka cena (Kč) /
bez DPH s DPH
štípané dřevo T-Mix *1 PRMS33 cm1.611,571.950,00
štípané dřevo T-Mix *1 PRMS50 cm1.611,571.950,00
štípané dřevo T-mix *1 PRMS25 cm1.818,182.200,00
Pytel - štípaný T-mix suché (vhodné k odvozu osobním vozem) skladem0,042 PRMR33 cm 206,61250,00
Štípané dřevo Měkké suché, ihned k topení**1 PRMS33 cm1.239,671.500,00
Bříza metrová kulatina*1 PRMR100 cm1.404,961.700,00
Štípané dřevo Měkké Big-Bag suché,ihned k topení - pouze vlastní odvoz**1 PRMS33 cm1.239,671.500,00
štípané dřevo T-Mix*, Big bag pouze vlastní odvoz1 PRMS33 cm1.611,571.950,00
Třísky podpalovací 10 kg10 kg30 cm 165,22190,00
Třísky TOP podpalovací 6kg6 kg15 cm138,02167,00
Záloha Big-Bag (vratná)1 ks247,93300,00
Závoz kontejnerem až 12 PRMSod400,00484,00