Přijímáme platební karty ; !!! Ve dnech 26. 7 - 6. 8. 2021 je prodejna z důvodu čerpání dovolené uzavřena. !!!

Ceník

Prkna

Název RozměrDélka cena (Kč) / m3cena (Kč) / ks
bez DPH s DPH bez DPH s DPH
Prkna SM kalibrovaná24x100 mm4 m9.500,0011.495,0091,20110,35
Prkna SM kalibrovaná 24x120 mm4 m9.500,0011.495,00109,44132,42
Prkna SM kalibrovaná 24x140 mm4 m9.500,0011.495,00127,68154,49
Prkna SM netříděná25 mm3 ; 5 m8.900,0010.769,00

SM řezivo

Název RozměrDélka cena (Kč) / m3
bez DPH s DPH
Atypické rozměry (řezané na zakázku)*m3od13.500,0016.335,00
Fošny - 50/100 ; 50/160 ; 50/2004 m12.300,0014.883,00
Hranoly 80/160 ; 100/140 ; 100/160 ; 100/1804 m12.300,0014.883,00
Hranoly - 100/160 , 120/2006 m12.500,0015.125,00
Hranoly - 80/160 ; 100/160 ; 120/160 ; 120/2005 m12.300,0014.883,00
Hranoly - 100/100 ; 120/120 ; 140/1404 m12.300,0014.883,00
Hranoly - 120/120 ; 140/1405 m12.300,0014.883,00

Střešní latě

Název RozměrDélka cena (Kč) / bmcena (Kč) / ks
bez DPH s DPH bez DPH s DPH
Latě SM impregnované30x50 mm4 m20,0024,2080,0096,80
Latě SM neimpregnovaná40x50 mm4 m25,0030,25100,00121,00
Latě SM neimpregnovaná40x60 mm4 m30,0036,30120,00145,20
Latě SM impregnované40x60 mm4 m32,0038,72128,00154,88

SM Plotovky

Název RozměrDélka cena (Kč) / bmcena (Kč) / ks
bez DPH s DPH bez DPH s DPH
Plotovka SM18x82 mm4 m37,0044,77148,00179,08
Plotovka SM18x110 mm4 m50,0060,50200,00242,00
Plotovka SM18x140 mm4 m63,0076,23252,00304,92
Plotovka SM27x130 mm4 m88,00106,48352,00425,92
KVH hranol40x60 mm4 m0,000,00216,00261,36
Plotovka s obloučkem SM (na objednání)18x82 mm1;1,25;1,5;2 m40,0048,40
Plotový držák 630/400105,00127,05
Plotový držák koncový80,0096,80
Sušený hoblovaný hranol40x80 mm3 m72,0087,12216,00261,36
Sušený hoblovaný hranol40x80 mm4 m72,0087,12288,00348,48

Palubky obkladové

Název RozměrDélka cena (Kč) / m2
bez DPH s DPH
Palubka SM AB klasik 12x96 mm3 ; 4,2 m295,00356,95
Palubka SM AB klasik14x121 mm4 m345,00417,45
Palubka SM AB klasik 19x121 mm4,2 m415,00502,15
Palubka SM AB klasik 20x146 mm4 m455,00550,55
Palubka SM AB softline14x121 mm4,2 m345,00417,45
Palubka BO AB klasik19x121 mm4 m425,00514,25
Palubka SM Srubovka (na objednání)21x120 mm4,2 m ; 5,1m465,00562,65
Podkladový hranol pod palubky25/18 mm2400mm28,9335,01
Podkladový hranol pod palubky32/25 mm2400mm37,1945,00
Podkladový hranol pod palubky42/25 mm2400mm45,4554,99
Podkladový hranol pod palubky52/10 mm2400mm28,9335,01
Spona k palubkám c3 pro palubky 12 mm5-7,5 m2100 ks47,1957,10
Spona k palubkám c4 pro palubky 14 a 15 mm2-4 m2100 ks47,1957,10
Spona k palubkám c5 pro palubky 19 mm2-4 m280 ks47,1957,10

Palubky podlahové

Název RozměrDélka cena (Kč) / m2
bez DPH s DPH
Podlahovka SM AB ( skladem )28x146 mm4 m590,00713,90
Podlahovka BO AB (na objednávku)28x146 mm4,2 a 5,1 m610,00738,10
Podlahovka SM (na objednávku)19x121 mm4 a 5 m510,00617,10
Podlahovka SM AB (na objednávku)28x146 mm5(5,1) m610,00738,10

OSB desky

Název RozměrDélka cena (Kč) / m2
bez DPH s DPH
OSB 3N - 4PD12x625 mm2,5 m293,00354,53
OSB 3N - 4PD15x625 mm2,5 m364,00440,44
OSB 3N - 4PD 18x625 mm2,5 m435,00526,35
OSB 3N - 4PD 22x625 mm2,5 m534,00646,14
OSB 3N - 4PD 25x625 mm2,5 m609,00736,89

Lišty

Název RozměrDélka cena (Kč) / ks
bez DPH s DPH
Lišta ´´L´´14/20 mm2400mm49,5960,00
Lišta ´´L´´14/30 mm2400mm57,8570,00
Lišta ´´L´´14/40 mm2400mm61,9875,00
Lišta krycí20/04 mm2400mm34,7142,00
Lišta krycí25/04 mm2400mm37,1945,00
Lišta krycí34/04 mm2400mm42,1551,00
Lišta krycí34/08 mm2400mm53,7265,00
Lišta krycí44/05 mm2400mm49,5960,00
Lišta krycí44/08 mm2400mm66,1280,01
Lišta rohová vnější21/21 mm2400mm57,8570,00
Lišta rohová vnější30/21 mm2400mm57,8570,00
Lišta rohová vnější30/30 mm2400mm66,1280,01
Lišta rohová vnější40/21 mm2400mm74,3890,00
Lišta rohová vnější40/40 mm2400mm78,5195,00
Lišta rohová vnější52/52 mm2400mm165,29200,00
Lišta rohová vnitřní14/14 mm2400mm41,3250,00
Lišta rohová vnitřní15/15 mm2400mm53,7164,99
Lišta rohová vnitřní17/10 mm2400mm41,3250,00
Lišta rohová vnitřní20/20 mm2400mm78,5195,00
Lišta rohová vnitřní25/18 mm2400mm66,1280,01
Lišta rohová vnitřní25/25 mm2400mm66,1179,99
Lišta rohová vnitřní27/10 mm2400mm49,5859,99
Lišta rohová vnitřní29/29 mm2400mm78,5195,00
Lišta rohová vnitřní37/10 mm2400mm66,1179,99
Podkladový hranol pod palubky25/18 mm2400mm28,9335,01
Podkladový hranol pod palubky32/25 mm2400mm37,1945,00
Podkladový hranol pod palubky42/25 mm2400mm45,4554,99
Podkladový hranol pod palubky52/10 mm2400mm28,9335,01

Terasové dílce

Název RozměrDélka cena (Kč) / m2cena (Kč) / ks
bez DPH s DPH bez DPH s DPH
Borovice tlakově impregnovaná (hnědá) skladem26/1464 m760,00919,60
Borovice*26/1464 m0,000,00
Modřín sibiřský skladem27/1424 m930,001.125,30
Modřín slezský*24/1364 m0,000,00
Podkladový hranol modřín skladem40 x 704 m0,000,00340,00411,40
Terasový vrut kalený nerez C5600,000,005,967,21

Doplňkové zboží

Název Rozměr cena (Kč) / ks
bez DPH s DPH
Kladivo dřevěná rukojeť 500gr109,00131,89
Kladivo tesařské celokov270,00326,70
Metr svinovací ASSIST 10m110,00133,10
Metr svinovací ASSIST 5,0m50,0060,50
Metr svinovací ASSIST 7,5m86,00104,06
Odlamovací nůž ASSIST 18mm69,0083,49
Pás upínací s ráčnou 1,5T195,00235,95
Pás upínací s ráčnou 200 Kg Hobby69,0083,49
Pila ruční 400mm97,00117,37
Rukavice Pigeon Kůže69,0083,49
Rukavice Winsi reflex zimní75,0090,75
Tesařská tužka 4,004,84

Hřebíky

Název Rozměr cena (Kč) / krab.
bez DPH s DPH
Hřebík stavební 1 Kg50-180 mm49,5960,00
Hřebík stavební 5 Kg50-180 mm214,88260,00
Hřebík stavební 1 Kg200-300 mm52,8964,00
Hřebík stavební 5 Kg200-300 mm231,41280,01
Hřebík kolářský zinek 1 kg1,6 x 32mm135,00163,35
Hřebík kolářský zinek 1 kg1,8 x 40mm149,00180,29

Chemické kotvy

Název Rozměr cena (Kč) / bal.
bez DPH s DPH
RAPI-TEC300 ml318,18385,00
AKCE - při odběru 5 ks cena za 1 ks300 ml289,26350,00

Služby

Název Rozměr cena (Kč) / bm
bez DPH s DPH
Zakrácení řeziva (za deště a mrazu nelze)1 řez5,006,05
Zakrácení řeziva na přesno *1 řez10,0012,10
Impregnace řeziva *1m31.000,001.210,00
Hoblování řeziva *1m33.000,003.630,00
Frézování dřeva (sražení hran) *1 bm8,009,68

Tesařské kování

Název RozměrDélka cena (Kč) / ks
bez DPH s DPH
Kotevní patky s trnem - široké galvanicky zinkované101x100x4,211,70256,16
Kotevní patky s trnem - široké galvanicky zinkované121x120x4,269,50326,10
Kotevní patky s trnem - široké galvanicky zinkované141x120x4,320,80388,17
Kotevní patky s trnem - široké galvanicky zinkované61x60x4,0164,20198,68
Kotevní patky s trnem - široké galvanicky zinkované81x80x4,0193,90234,62
Patky pilíř matice M24 přivařená200/110258,10312,30
Patky pilíř matice M24 přivařená250/110276,90335,05
Patky pilíř matice M24 přivařená330/110315,30381,51
Profil U - patka široká , galvanicky zinkovaná101x100x4,183,30221,79
Profil U - patka široká , galvanicky zinkovaná121x120x4,222,80269,59
Profil U - patka široká , galvanicky zinkovaná141x120x4,245,60297,18
Profil U - patka široká , galvanicky zinkovaná61x60x4,0106,61129,00
Profil U - patka široká , galvanicky zinkovaná81x80x4,0153,90186,22
Úhelníky kombinované bez prolisu55/70/7011,5013,92
Úhelníky kombinované bez prolisu65/90/9021,7026,26
Úhelníky kombinované bez prolisu90/105/10539,6047,92
Závitová tyč 088 mm1000 mm29,7536,00
Závitová tyč 1010 mm1000 mm37,1945,00
Závitová tyč 1212 mm1000 mm49,5859,99
Závitová tyč 1414 mm1000 mm90,90109,99
Závitová tyč 1616 mm1000 mm74,0089,54
Závitová tyč 1818 mm1000 mm95,04115,00
Závitová tyč 2020 mm1000 mm132,23160,00

Vruty HPM TEC

Název RozměrDélka cena (Kč) /
bez DPH s DPH
Vrut HBS3,030-450,000,00
Vrut HBS3,525-500,000,00
Vrut HBS4,030-700,000,00
Vrut HBS4,540-800,000,00
Vrut HBS5,040-1200,000,00
Vrut HBS6,050-2000,000,00
Vrut HBS8,060-3000,000,00
Vrut SK6,060-1400,000,00
Vrut SK8,060-3000,000,00

Ochrana řeziva

Název Rozměr cena (Kč) / bal.
bez DPH s DPH
Dřevosan hnědý1l161,16195,00
Dřevosan zelený1l161,16195,00
Dřevosan čirý1l161,16195,00
Dřevosan hnědý5l785,12950,00
Dřevosan zelený5l785,12950,00

Stavební chemie 44u

Název Rozměr cena (Kč) / ks
bez DPH s DPH
44u lepící GUN 750125,00150,00
44u montážní pěna 500ml78,0093,60
44u montážní pěna 750ml95,00114,00
44u montážní pěna GUN 750ml104,00124,80
44u montážní pěna N GUN 750ml117,00140,40
44u montážní pěna zimní 750ml104,00124,80

OSMO olej, barvy

Název Rozměr cena (Kč) / bal.
bez DPH s DPH
Dekorační vosk - transparentní odstíny (na objednání)0,75l827,001.000,67
Dekorační vosk - transparentní odstíny (na objednání)2,5l2.496,003.020,16
Jednorázová lazura HSplus 0,75l927,001.121,67
Jednorázová lazura HSplus2,5l2.805,003.394,05
Krycí barva na dřevo - bílá na okna (na objednání)0,75l984,001.190,64
Krycí barva na dřevo - bílá na okna (na objednání)2,5l2.967,003.590,07
Ochranná olejová lazura0,75l783,00947,43
Ochranná olejová lazura2,5l2.366,002.862,86
Selkská barva (na objednání)0,75l835,001.010,35
Selkská barva (na objednání)2,5l2.520,003.049,20
Terasové oleje0,75l755,00913,55
Terasové oleje2,5l1.856,002.245,76
Top olej pro kuchyňské pracovní desky0,5l624,00755,04
Tvrdý voskový olej0,75l873,001.056,33
Tvrdý voskový olej2,5l2.634,003.187,14

Brikety BIOMAC

Název RozměrDélka cena (Kč) /
bez DPH s DPH
Dřevěné uhlí z tvrdého dřeva2,5 kg56,5265,00
ENERGO HARD Market tvrdé dřevo 90 mm10 kg paleta 100 bal42,6149,00
ENERGO Hard TOP tvrdé dřevo 90 mm10 kgpaleta 100 bal49,5757,01
EXTRALONG kůrové 90 mm10 kg paleta 100 bal60,0069,00
Podpalovače SVITR40 ks67,8378,00
RUF HARD tvrdé dřevo hranaté10 kg paleta 96 bal47,8555,03
Záloha na paletu (vratná)1 ks132,23160,00

Pelety BIOMAC

Název RozměrDélka cena (Kč) /
bez DPH s DPH
PELETY BIOMAC TOP A1 - smrkové světlé Ø 6 mm 6 mm15 kg85,2298,00
Záloha na paletu (vratná)1 ks132,23160,00

Palivové dřevo

Název RozměrDélka cena (Kč) /
bez DPH s DPH
štípané dřevo T-MIX *1 PRMS33 cm1.382,611.590,00
štípané dřevo T-MIX *1 PRMS25 cm1.556,521.790,00
štípané dřevo T-MIX *1 PRMS50 cm1.382,611.590,00
T-Mix Big-Bag *1 PRMS33 cm1.382,611.590,00
Záloha Big-Bag (vratná)1 ks165,29200,00
Závoz kontejneremaž 9 PRMSod250,00302,50