Dle nařízení vlády prodej stavebního materiálu pouze živnostníkům (IČO), palivové dřevo a brikety bez omezení

Ceník

Prkna

Název RozměrDélka cena (Kč) / m3cena (Kč) / ks
bez DPH s DPH bez DPH s DPH
Prkna SM kalibrovaná24x100 mm4 m4.950,005.989,5047,5257,50
Prkna SM kalibrovaná 24x120 mm4 m4.950,005.989,5057,0268,99
Prkna SM kalibrovaná 24x140 mm4 m4.950,005.989,5066,5380,50
Prkna SM netříděná25 mm3 m4.600,005.566,00
Prkna SM netříděná25 mm4 m4.600,005.566,00
Prkna SM netříděná25 mm5 m4.600,005.566,00

SM řezivo

Název RozměrDélka cena (Kč) / m3cena (Kč) / ks
bez DPH s DPH bez DPH s DPH
Atypické rozměry (řezané na zakázku)*m3od6.900,008.349,00
AKCE stavební řezivo vhodné pro pažení výkopů podpěryrůzné4 , 5 , 6 metrů4.800,005.808,00
Smrkové fošny stavební30x160mm4 m5.600,006.776,00107,52130,10
Smrkové fošny stavební50x100mm4 m5.600,006.776,00112,00135,52
Smrkové fošny stavební50x160mm4 m5.600,006.776,00179,20216,83
Smrkové fošny stavební50x160mm5 m5.600,006.776,00224,00271,04
Smrkové fošny stavební50x200mm4 m5.600,006.776,00224,00271,04
Smrkové hranoly stavební100x100 mm4 m5.600,006.776,00224,00271,04
Smrkové hranoly stavební100x100 mm5 m5.600,006.776,00280,00338,80
Smrkové hranoly stavební100x100 mm3 m5.600,006.776,00168,00203,28
Smrkové hranoly stavební100x140 mm4 m5.800,007.018,00324,80393,01
Smrkové hranoly stavební 100x140 mm5 m5.800,007.018,00406,00491,26
Smrkové hranoly stavební 100x160 mm4 m5.800,007.018,00371,20449,15
Smrkové hranoly stavební 100x160 mm6 m5.900,007.139,00566,40685,34
Smrkové hranoly stavební 100x160 mm5 m5.800,007.018,00464,00561,44
Smrkové hranoly stavební 100x180 mm4 m5.800,007.018,00417,60505,30
Smrkové hranoly stavební 100x180 mm5 m5.800,007.018,00522,00631,62
Smrkové hranoly stavební120x120 mm4 m5.800,007.018,00334,00404,14
Smrkové hranoly stavební120x120 mm5 m5.800,007.018,00417,60505,30
Smrkové hranoly stavební 120x160 mm4 m5.800,007.018,00445,50539,06
Smrkové hranoly stavební 120x160 mm5 m5.800,007.018,00556,80673,73
Smrkové hranoly stavební 120x200 mm5 m5.900,007.139,00708,00856,68
Smrkové hranoly stavební 120x200 mm6 m6.000,007.260,00864,001.045,44
Smrkové hranoly stavební 140x140 mm4 m5.800,007.018,00454,80550,31
Smrkové hranoly stavební 140x140 mm5 m5.800,007.018,00568,40687,76
Smrkové hranoly stavební 80 x160 mm4 m5.800,007.018,00296,96359,32
Smrkové hranoly stavební 80 x160 mm5 m5.800,007.018,00371,20449,15
Smrkové hranoly stavební 80 x160 mm6 m5.900,007.139,00453,12548,28
Smrkové hranoly stavební80x100 mm4 m5.600,006.776,00179,20216,83
Smrkové hranoly stavební80x80 mm4 m5.600,006.776,00143,36173,47

Střešní latě

Název RozměrDélka cena (Kč) / bmcena (Kč) / ks
bez DPH s DPH bez DPH s DPH
Latě SM impregnované30x50 mm4 m10,6012,8342,4051,30
Latě SM impregnované40x60 mm4 m14,9018,0359,6072,12

KVH hranoly NSi (Veškeré rozměry jsou na objednávku*)

Název RozměrDélka cena (Kč) / ks
bez DPH s DPH
KVH hranol100x100 mm4 m510,00617,10
KVH hranol100x100 mm5 m637,00770,77
KVH hranol100x140 mm5 m891,001.078,11
KVH hranol100x140 mm7 m1.247,001.508,87
KVH hranol100x140 mm4 m713,00862,73
KVH hranol100x160 mm5 m1.018,001.231,78
KVH hranol100x160 mm7 m1.424,001.723,04
KVH hranol100x160 mm4 m815,00986,15
KVH hranol120x120 mm4 m734,00888,14
KVH hranol120x120 mm5 m914,001.105,94
KVH hranol120x160 mm5 m1.221,001.477,41
KVH hranol120x160 mm7 m1.709,002.067,89
KVH hranol120x160 mm4 m977,001.182,17
KVH hranol140x140 mm5 m1.247,001.508,87
KVH hranol140x140 mm7 m1.744,002.110,24
KVH hranol140x140 mm4 m998,001.207,58
KVH hranol40x100 mm5 m256,00309,76
KVH hranol40x100 mm4 m205,00248,05
KVH hranol40x120 mm5 m307,00371,47
KVH hranol40x120 mm4 m246,00297,66
KVH hranol40x200 mm5 m510,00617,10
KVH hranol40x200 mm4 m408,00493,68
KVH hranol40x60 mm4 m124,00150,04
KVH hranol40x60 mm5 m154,00186,34
KVH hranol40x80 mm4 m165,00199,65
KVH hranol40x80 mm5 m205,00248,05
KVH hranol60x100 mm5 m383,00463,43
KVH hranol60x100 mm4 m305,00369,05
KVH hranol60x140 mm4 m429,00519,09
KVH hranol60x140 mm5 m535,00647,35
KVH hranol60x160 mm5 m612,00740,52
KVH hranol60x160 mm4 m490,00592,90
KVH hranol60x200 mm5 m764,00924,44
KVH hranol60x200 mm4 m612,00740,52
KVH hranol60x60 mm5 m231,00279,51
KVH hranol60x60 mm4 m185,00223,85
KVH hranol80x120 mm4 m491,00594,11
KVH hranol80x120 mm5 m612,00740,52
KVH hranol80x160 mm5 m815,00986,15
KVH hranol80x160 mm7 m1.141,001.380,61
KVH hranol80x160 mm4 m652,00788,92
KVH hranol80x80 mm4 m327,00395,67
KVH hranol80x80 mm5 m408,00493,68

SM Plotovky

Název RozměrDélka cena (Kč) / bmcena (Kč) / ks
bez DPH s DPH bez DPH s DPH
Plotovka SM18x120 mm4,2 m31,0037,51130,20157,54
Plotovka SM18x120 mm3 m31,0037,5193,00112,53
Plotovka SM18x140 mm4 m36,0043,56144,00174,24
Plotovka SM18x82 mm4,2 m23,0027,8396,60116,89
Plotovka SM27x130 mm4 m47,0056,87188,00227,48
KVH hranol40x60 mm4 m31,0037,51124,00150,04
Plotovka s obloučkem SM (na objednání)18x82 mm1;1,25;1,5;2 m33,0039,93
Plotový držák 630/400105,00127,05
Plotový držák koncový80,0096,80
Sušený hoblovaný hranol40x80 mm3 m40,6649,20122,00147,62

Palubky obkladové

Název RozměrDélka cena (Kč) / m2
bez DPH s DPH
Palubka SM AB klasik 12x96 mm4,2 m165,00199,65
Palubka SM AB klasik15x121 mm4 m190,00229,90
Palubka SM AB klasik 19x121 mm3/4,2 m226,00273,46
Palubka SM AB softline14x121 mm4,2 m179,00216,59
Palubka SM Srubovka (na objednání)21x120 mm4,2 m/5,1m265,00320,65
Podkladový hranol pod palubky25/18 mm2400mm28,9335,01
Podkladový hranol pod palubky32/25 mm2400mm33,0640,00
Podkladový hranol pod palubky42/25 mm2400mm41,3250,00
Podkladový hranol pod palubky52/10 mm2400mm28,9335,01
Spona k palubkám c3 pro palubky 12 mm5-7,5 m2100 ks47,1957,10
Spona k palubkám c4 pro palubky 14 a 15 mm2-4 m2100 ks47,1957,10
Spona k palubkám c5 pro palubky 19 mm2-4 m280 ks47,1957,10

Palubky podlahové

Název RozměrDélka cena (Kč) / m2
bez DPH s DPH
Podlahovka SM AB ( skladem )28x146 mm4,2 m335,00405,35
Podlahovka BO AB (na objednávku)28x146 mm4,2 a 5,1 m345,00417,45
Podlahovka SM (na objednávku)19x121 mm4 a 5 m235,00284,35
Podlahovka SM AB (na objednávku)28x146 mm5(5,1) m335,00405,35

OSB desky

Název RozměrDélka cena (Kč) / m2cena (Kč) / ks
bez DPH s DPH bez DPH s DPH
OSB 3N - 4PD12x675 mm2,5 m115,00139,15194,06234,81
OSB 3N - 4PD15x675 mm2,5 m143,00173,03241,31291,99
OSB 3N - 4PD 18x675 mm2,5 m170,00205,70286,87347,11
OSB 3N - 4PD 22x675 mm2,5 m209,00252,89352,68426,74
OSB 3N - 4PD 25x625 mm2,5 m237,00286,77370,31448,08

Lišty

Název RozměrDélka cena (Kč) / ks
bez DPH s DPH
Lišta ´´L´´14/20 mm2400mm49,5960,00
Lišta ´´L´´14/30 mm2400mm57,8570,00
Lišta ´´L´´14/40 mm2400mm61,9875,00
Lišta krycí20/04 mm2400mm34,7142,00
Lišta krycí25/04 mm2400mm37,1945,00
Lišta krycí34/04 mm2400mm42,1551,00
Lišta krycí34/08 mm2400mm53,7265,00
Lišta krycí44/05 mm2400mm49,5960,00
Lišta krycí44/08 mm2400mm66,1280,01
Lišta rohová vnější21/21 mm2400mm57,8570,00
Lišta rohová vnější30/21 mm2400mm57,8570,00
Lišta rohová vnější30/30 mm2400mm66,1280,01
Lišta rohová vnější40/21 mm2400mm74,3890,00
Lišta rohová vnější40/40 mm2400mm78,5195,00
Lišta rohová vnější52/52 mm2400mm165,29200,00
Lišta rohová vnitřní14/14 mm2400mm41,3250,00
Lišta rohová vnitřní15/15 mm2400mm53,7164,99
Lišta rohová vnitřní17/10 mm2400mm41,3250,00
Lišta rohová vnitřní20/20 mm2400mm78,5195,00
Lišta rohová vnitřní25/18 mm2400mm66,1280,01
Lišta rohová vnitřní25/25 mm2400mm66,1179,99
Lišta rohová vnitřní27/10 mm2400mm49,5859,99
Lišta rohová vnitřní29/29 mm2400mm78,5195,00
Lišta rohová vnitřní37/10 mm2400mm66,1179,99
Podkladový hranol pod palubky25/18 mm2400mm28,9335,01
Podkladový hranol pod palubky32/25 mm2400mm33,0640,00
Podkladový hranol pod palubky42/25 mm2400mm41,3250,00
Podkladový hranol pod palubky52/10 mm2400mm28,9335,01

Terasové dílce

Název RozměrDélka cena (Kč) / m2cena (Kč) / ks
bez DPH s DPH bez DPH s DPH
Borovice tlakově impregnovaná (hnědá) skladem26/1464 m540,00653,40315,36381,59
Borovice*26/1464 m450,00544,50
Modřín sibiřský skladem24/1434 m650,00786,50379,60459,32
Modřín sibiřský skladem27/1433 m650,00786,50278,85337,41
Podkladový hranol modřín skladem40 x 704 m65,0078,65260,00314,60
Terasový vrut kalený nerez C5600,000,004,915,94

Doplňkové zboží

Název Rozměr cena (Kč) / ks
bez DPH s DPH
Kladivo dřevěná rukojeť 500gr109,00131,89
Kladivo tesařské celokov270,00326,70
Metr svinovací ASSIST 10m110,00133,10
Metr svinovací ASSIST 5,0m50,0060,50
Metr svinovací ASSIST 7,5m86,00104,06
Odlamovací nůž ASSIST 18mm69,0083,49
Pás upínací s ráčnou 1,5T195,00235,95
Pás upínací s ráčnou 200 Kg Hobby69,0083,49
Pila ruční 400mm97,00117,37
Rukavice Pigeon Kůže69,0083,49
Rukavice Winsi reflex zimní75,0090,75
Tesařská tužka 4,004,84

Hřebíky

Název Rozměr cena (Kč) / krab.
bez DPH s DPH
Hřebík stavební 1 Kg50-180 mm48,7659,00
Hřebík stavební 5 Kg50-180 mm161,16195,00
Hřebík stavební 1 Kg200-300 mm51,2462,00
Hřebík stavební 5 Kg200-300 mm175,21212,00
Hřebík kolářský zinek 1 kg1,6 x 32mm135,00163,35
Hřebík kolářský zinek 1 kg1,8 x 40mm149,00180,29

Chemické kotvy

Název Rozměr cena (Kč) / bal.
bez DPH s DPH
RAPI-TEC300 ml215,00260,15
RAPI-TEC380 ml265,00320,65

Služby

Název Rozměr cena (Kč) / bm
bez DPH s DPH
Zakrácení řeziva (za deště a mrazu nelze)1 řez3,003,63
Zakrácení řeziva na přesno *1 řez7,008,47
Impregnace řeziva *1m3800,00968,00
Hoblování řeziva *1m32.000,002.420,00
Frézování dřeva (sražení hran) *1 bm4,004,84

Tesařské kování

Název RozměrDélka cena (Kč) / ks
bez DPH s DPH
Kotevní patky s trnem - široké galvanicky zinkované101x100x4,156,20189,00
Kotevní patky s trnem - široké galvanicky zinkované121x120x4,185,00223,85
Kotevní patky s trnem - široké galvanicky zinkované141x120x4,219,00264,99
Kotevní patky s trnem - široké galvanicky zinkované61x60x4,0124,00150,04
Kotevní patky s trnem - široké galvanicky zinkované81x80x4,0134,00162,14
Profil U - patka široká , galvanicky zinkovaná101x100x4,125,00151,25
Profil U - patka široká , galvanicky zinkovaná121x120x4,145,00175,45
Profil U - patka široká , galvanicky zinkovaná141x120x4,150,00181,50
Profil U - patka široká , galvanicky zinkovaná61x60x4,052,9064,01
Profil U - patka široká , galvanicky zinkovaná81x80x4,0110,00133,10
Úhelníky kombinované bez prolisu55/70/708,3010,04
Úhelníky kombinované bez prolisu65/90/9015,7219,02
Úhelníky kombinované bez prolisu90/105/10530,0036,30
Závitová tyč 088 mm1000 mm20,0024,20
Závitová tyč 1010 mm1000 mm29,0035,09
Závitová tyč 1212 mm1000 mm39,0047,19
Závitová tyč 1414 mm1000 mm54,0065,34
Závitová tyč 1616 mm1000 mm74,0089,54
Závitová tyč 1818 mm1000 mm78,0094,38
Závitová tyč 2020 mm1000 mm85,00102,85

Vruty HPM TEC

Název RozměrDélka cena (Kč) /
bez DPH s DPH
Vrut HBS3,030-450,000,00
Vrut HBS3,525-500,000,00
Vrut HBS4,030-700,000,00
Vrut HBS4,540-800,000,00
Vrut HBS5,040-1200,000,00
Vrut HBS6,050-2000,000,00
Vrut HBS8,060-3000,000,00
Vrut SK6,060-1400,000,00
Vrut SK8,060-3000,000,00

Ochrana řeziva

Název Rozměr cena (Kč) / bal.
bez DPH s DPH
Dřevosan čirý1l136,50165,17
Dřevosan hnědý1l136,50165,17
Dřevosan hnědý5l682,50825,83
Dřevosan zelený1l136,50165,17
Dřevosan zelený5l682,50825,83

Stavební chemie 44u

Název Rozměr cena (Kč) / ks
bez DPH s DPH
44u lepící GUN 750125,00150,00
44u montážní pěna 500ml78,0093,60
44u montážní pěna 750ml95,00114,00
44u montážní pěna GUN 750ml104,00124,80
44u montážní pěna N GUN 750ml117,00140,40
44u montážní pěna zimní 750ml104,00124,80

Kotevní technika HPM

Název Rozměr cena (Kč) /
bez DPH s DPH
Chemická kotva RAPI-TEC300 ml215,00260,15
Chemická kotva RAPI-TEC380 ml265,00320,65
Hmoždinky natloukací s lemem6x400,831,00
Hmoždinky natloukací s lemem6x601,241,50
Hmoždinky natloukací s lemem6x801,451,75
Hmoždinky natloukací s lemem8x1003,103,75
Hmoždinky natloukací s lemem8x1203,394,10
Hmoždinky natloukací s lemem8x602,102,54
Hmoždinky natloukací s lemem8x802,703,27
Hmoždinky UNIVERZAL TRI 10x613,364,07
Hmoždinky UNIVERZAL TRI 12x715,126,20
Hmoždinky UNIVERZAL TRI 6x511,832,21
Hmoždinky UNIVERZAL TRI 8x512,543,07
Šroub do betonu10x10016,5320,00
Šroub do betonu10x12018,1822,00
Šroub do betonu10x8014,8818,00
Šroub do betonu12x10018,1822,00

OSMO olej, barvy

Název Rozměr cena (Kč) / bal.
bez DPH s DPH
Dekorační vosk - transparentní odstíny (na objednání)0,75l765,00925,65
Dekorační vosk - transparentní odstíny (na objednání)2,5l2.311,002.796,31
Jednorázová lazura HSplus 0,75l858,001.038,18
Jednorázová lazura HSplus2,5l2.597,003.142,37
Krycí barva na dřevo - bílá na okna (na objednání)0,75l911,001.102,31
Krycí barva na dřevo - bílá na okna (na objednání)2,5l2.748,003.325,08
Ochranná olejová lazura0,75l725,00877,25
Ochranná olejová lazura2,5l2.191,002.651,11
Selkská barva (na objednání)0,75l773,00935,33
Selkská barva (na objednání)2,5l2.334,002.824,14
Terasové oleje0,75l699,00845,79
Terasové oleje2,5l1.719,002.079,99
Top olej pro kuchyňské pracovní desky0,5l578,00699,38
Tvrdý voskový olej0,75l808,00977,68
Tvrdý voskový olej2,5l2.439,002.951,19

Brikety BIOMAC

Název RozměrDélka cena (Kč) /
bez DPH s DPH
Dřevěné uhlí z tvrdého dřeva2,5 kg60,0069,00
ENERGO 10 smrkové 90 mm10 kg paleta 100 bal45,2252,00
ENERGO HARD Market tvrdé dřevo 90 mm10 kg paleta 100 bal45,2252,00
ENERGO Hard TOP tvrdé dřevo 90 mm10 kgpaleta 100 bal53,9162,00
EXTRALONG kůrové 90 mm10 kg paleta 100 bal77,3989,00
Podpalovače SVITR40 ks67,8378,00
PREMIUM bukové 90 mm10 kg paleta 100 bal53,9162,00
RUF HARD tvrdé dřevo hranaté10 kg paleta 96 bal46,9654,00
Záloha na paletu (vratná)1 ks132,23160,00

Pelety BIOMAC

Název RozměrDélka cena (Kč) /
bez DPH s DPH
PELETY BIOMAC TOP A1 - smrkové světlé Ø 6 mm6 mm15 kg92,17106,00
Záloha na paletu (vratná)1 ks132,23160,00

Palivové dřevo

Název RozměrDélka cena (Kč) /
bez DPH s DPH
štípané dřevo T-MIX *1 PRMS33 cm1.382,611.590,00
štípané dřevo T-MIX *1 PRMS25 cm1.469,571.690,01
štípané dřevo T-MIX *1 PRMS50 cm1.382,611.590,00
Špalek na štípání dřeva (různé velikosti)výška75 cmod304,35350,00
T-Mix Big-Bag *1 PRMS33 cm1.382,611.590,00
Záloha Big-Bag (vratná)1 ks165,29200,00
Závoz kontejneremaž 9 PRMSod250,00302,50