Dle nařízení vlády prodej stavebního materiálu pouze živnostníkům (IČO), palivové dřevo a brikety bez omezení

Ceník

Prkna

Název RozměrDélka cena (Kč) / m3
bez DPH s DPH
Prkna SM kalibrovaná24x100 mm4 m5.400,006.534,00
Prkna SM kalibrovaná 24x120 mm4 m5.400,006.534,00
Prkna SM kalibrovaná 24x140 mm4 m5.400,006.534,00
Prkna SM netříděná25 mm3 m4.950,005.989,50
Prkna SM netříděná25 mm4 m4.950,005.989,50
Prkna SM netříděná25 mm5 m4.950,005.989,50

SM řezivo

Název RozměrDélka cena (Kč) / m3
bez DPH s DPH
Atypické rozměry (řezané na zakázku)*m3od7.500,009.075,00
Fošny - 30/160 ; 50/160 ; 50/2004 m6.700,008.107,00
Fošny - 50/1605 m6.700,008.107,00
Hranoly - 80/80 ; 100/100 ; 120/120 ; 140/1404 m6.700,008.107,00
Hranoly - 100/100 ; 120/120 ; 140/1405 m6.700,008.107,00
Hranoly - 80/160 ; 100/160 ; 120/160 ; 100/1404 m6.700,008.107,00
Hranoly - 80/160 ; 100/160 ; 120/160 ; 100/1405 m6.700,008.107,00
Hranoly - 100/160 ; 120/2006 m6.900,008.349,00

Střešní latě

Název RozměrDélka cena (Kč) / bmcena (Kč) / ks
bez DPH s DPH bez DPH s DPH
Latě SM impregnované30x50 mm4 m11,5013,9246,0055,66
Latě SM impregnované40x60 mm4 m17,9021,6671,6086,64

SM Plotovky

Název RozměrDélka cena (Kč) / bmcena (Kč) / ks
bez DPH s DPH bez DPH s DPH
Plotovka SM18x120 mm4,2 m34,0041,14142,80172,79
Plotovka SM18x120 mm3 m34,0041,14102,00123,42
Plotovka SM18x140 mm4 m39,0047,19156,00188,76
Plotovka SM18x82 mm4,2 m26,0031,46109,20132,13
Plotovka SM27x130 mm4 m55,0066,55220,00266,20
KVH hranol40x60 mm4 m35,2542,65141,00170,61
Plotovka s obloučkem SM (na objednání)18x82 mm1;1,25;1,5;2 m33,0039,93
Plotový držák 630/400105,00127,05
Plotový držák koncový80,0096,80
Sušený hoblovaný hranol40x80 mm3 m47,0056,87141,00170,61
Sušený hoblovaný hranol40x80 mm4 m47,0056,87188,00227,48

Palubky obkladové

Název RozměrDélka cena (Kč) / m2
bez DPH s DPH
Palubka SM AB klasik 12x96 mm4,2 m175,00211,75
Palubka SM AB klasik15x121 mm4 m195,00235,95
Palubka SM AB klasik 19x121 mm3/4,2 m235,00284,35
Palubka SM AB softline14x121 mm4,2 m195,00235,95
Palubka SM Srubovka (na objednání)21x120 mm4,2 m/5,1m275,00332,75
Podkladový hranol pod palubky25/18 mm2400mm28,9335,01
Podkladový hranol pod palubky32/25 mm2400mm33,0640,00
Podkladový hranol pod palubky42/25 mm2400mm41,3250,00
Podkladový hranol pod palubky52/10 mm2400mm28,9335,01
Spona k palubkám c3 pro palubky 12 mm5-7,5 m2100 ks47,1957,10
Spona k palubkám c4 pro palubky 14 a 15 mm2-4 m2100 ks47,1957,10
Spona k palubkám c5 pro palubky 19 mm2-4 m280 ks47,1957,10

Palubky podlahové

Název RozměrDélka cena (Kč) / m2
bez DPH s DPH
Podlahovka SM AB ( skladem )28x146 mm4,2 m385,00465,85
Podlahovka BO AB (na objednávku)28x146 mm4,2 a 5,1 m395,00477,95
Podlahovka SM (na objednávku)19x121 mm4 a 5 m275,00332,75
Podlahovka SM AB (na objednávku)28x146 mm5(5,1) m385,00465,85

OSB desky

Název RozměrDélka cena (Kč) / m2cena (Kč) / ks
bez DPH s DPH bez DPH s DPH
OSB 3N - 4PD12x675 mm2,5 m131,00158,51221,06267,48
OSB 3N - 4PD15x675 mm2,5 m162,00196,02273,37330,78
OSB 3N - 4PD 18x675 mm2,5 m195,00235,95329,06398,16
OSB 3N - 4PD 22x675 mm2,5 m237,00286,77399,93483,92
OSB 3N - 4PD 25x625 mm2,5 m272,00329,12425,00514,25

Lišty

Název RozměrDélka cena (Kč) / ks
bez DPH s DPH
Lišta ´´L´´14/20 mm2400mm49,5960,00
Lišta ´´L´´14/30 mm2400mm57,8570,00
Lišta ´´L´´14/40 mm2400mm61,9875,00
Lišta krycí20/04 mm2400mm34,7142,00
Lišta krycí25/04 mm2400mm37,1945,00
Lišta krycí34/04 mm2400mm42,1551,00
Lišta krycí34/08 mm2400mm53,7265,00
Lišta krycí44/05 mm2400mm49,5960,00
Lišta krycí44/08 mm2400mm66,1280,01
Lišta rohová vnější21/21 mm2400mm57,8570,00
Lišta rohová vnější30/21 mm2400mm57,8570,00
Lišta rohová vnější30/30 mm2400mm66,1280,01
Lišta rohová vnější40/21 mm2400mm74,3890,00
Lišta rohová vnější40/40 mm2400mm78,5195,00
Lišta rohová vnější52/52 mm2400mm165,29200,00
Lišta rohová vnitřní14/14 mm2400mm41,3250,00
Lišta rohová vnitřní15/15 mm2400mm53,7164,99
Lišta rohová vnitřní17/10 mm2400mm41,3250,00
Lišta rohová vnitřní20/20 mm2400mm78,5195,00
Lišta rohová vnitřní25/18 mm2400mm66,1280,01
Lišta rohová vnitřní25/25 mm2400mm66,1179,99
Lišta rohová vnitřní27/10 mm2400mm49,5859,99
Lišta rohová vnitřní29/29 mm2400mm78,5195,00
Lišta rohová vnitřní37/10 mm2400mm66,1179,99
Podkladový hranol pod palubky25/18 mm2400mm28,9335,01
Podkladový hranol pod palubky32/25 mm2400mm33,0640,00
Podkladový hranol pod palubky42/25 mm2400mm41,3250,00
Podkladový hranol pod palubky52/10 mm2400mm28,9335,01

Terasové dílce

Název RozměrDélka cena (Kč) / m2cena (Kč) / ks
bez DPH s DPH bez DPH s DPH
Borovice tlakově impregnovaná (hnědá) skladem26/1464 m620,00750,20
Borovice*26/1464 m580,00701,80
Modřín sibiřský skladem24/1434 m740,00895,40
Modřín sibiřský skladem27/1433 m740,00895,40
Podkladový hranol modřín skladem40 x 704 m74,0089,54
Terasový vrut kalený nerez C5600,000,004,915,94

Doplňkové zboží

Název Rozměr cena (Kč) / ks
bez DPH s DPH
Kladivo dřevěná rukojeť 500gr109,00131,89
Kladivo tesařské celokov270,00326,70
Metr svinovací ASSIST 10m110,00133,10
Metr svinovací ASSIST 5,0m50,0060,50
Metr svinovací ASSIST 7,5m86,00104,06
Odlamovací nůž ASSIST 18mm69,0083,49
Pás upínací s ráčnou 1,5T195,00235,95
Pás upínací s ráčnou 200 Kg Hobby69,0083,49
Pila ruční 400mm97,00117,37
Rukavice Pigeon Kůže69,0083,49
Rukavice Winsi reflex zimní75,0090,75
Tesařská tužka 4,004,84

Hřebíky

Název Rozměr cena (Kč) / krab.
bez DPH s DPH
Hřebík stavební 1 Kg50-180 mm49,5960,00
Hřebík stavební 5 Kg50-180 mm214,88260,00
Hřebík stavební 1 Kg200-300 mm52,8964,00
Hřebík stavební 5 Kg200-300 mm231,41280,01
Hřebík kolářský zinek 1 kg1,6 x 32mm135,00163,35
Hřebík kolářský zinek 1 kg1,8 x 40mm149,00180,29

Chemické kotvy

Název Rozměr cena (Kč) / bal.
bez DPH s DPH
RAPI-TEC300 ml215,00260,15
RAPI-TEC380 ml265,00320,65

Služby

Název Rozměr cena (Kč) / bm
bez DPH s DPH
Zakrácení řeziva (za deště a mrazu nelze)1 řez3,003,63
Zakrácení řeziva na přesno *1 řez7,008,47
Impregnace řeziva *1m3800,00968,00
Hoblování řeziva *1m32.000,002.420,00
Frézování dřeva (sražení hran) *1 bm4,004,84

Tesařské kování

Název RozměrDélka cena (Kč) / ks
bez DPH s DPH
Kotevní patky s trnem - široké galvanicky zinkované101x100x4,156,20189,00
Kotevní patky s trnem - široké galvanicky zinkované121x120x4,185,00223,85
Kotevní patky s trnem - široké galvanicky zinkované141x120x4,219,00264,99
Kotevní patky s trnem - široké galvanicky zinkované61x60x4,0124,00150,04
Kotevní patky s trnem - široké galvanicky zinkované81x80x4,0134,00162,14
Profil U - patka široká , galvanicky zinkovaná101x100x4,125,00151,25
Profil U - patka široká , galvanicky zinkovaná121x120x4,145,00175,45
Profil U - patka široká , galvanicky zinkovaná141x120x4,150,00181,50
Profil U - patka široká , galvanicky zinkovaná61x60x4,052,9064,01
Profil U - patka široká , galvanicky zinkovaná81x80x4,0110,00133,10
Úhelníky kombinované bez prolisu55/70/708,3010,04
Úhelníky kombinované bez prolisu65/90/9015,7219,02
Úhelníky kombinované bez prolisu90/105/10530,0036,30
Závitová tyč 088 mm1000 mm20,0024,20
Závitová tyč 1010 mm1000 mm29,0035,09
Závitová tyč 1212 mm1000 mm39,0047,19
Závitová tyč 1414 mm1000 mm54,0065,34
Závitová tyč 1616 mm1000 mm74,0089,54
Závitová tyč 1818 mm1000 mm78,0094,38
Závitová tyč 2020 mm1000 mm85,00102,85

Vruty HPM TEC

Název RozměrDélka cena (Kč) /
bez DPH s DPH
Vrut HBS3,030-450,000,00
Vrut HBS3,525-500,000,00
Vrut HBS4,030-700,000,00
Vrut HBS4,540-800,000,00
Vrut HBS5,040-1200,000,00
Vrut HBS6,050-2000,000,00
Vrut HBS8,060-3000,000,00
Vrut SK6,060-1400,000,00
Vrut SK8,060-3000,000,00

Ochrana řeziva

Název Rozměr cena (Kč) / bal.
bez DPH s DPH
Dřevosan čirý1l136,50165,17
Dřevosan hnědý1l136,50165,17
Dřevosan hnědý5l682,50825,83
Dřevosan zelený1l136,50165,17
Dřevosan zelený5l682,50825,83

Stavební chemie 44u

Název Rozměr cena (Kč) / ks
bez DPH s DPH
44u lepící GUN 750125,00150,00
44u montážní pěna 500ml78,0093,60
44u montážní pěna 750ml95,00114,00
44u montážní pěna GUN 750ml104,00124,80
44u montážní pěna N GUN 750ml117,00140,40
44u montážní pěna zimní 750ml104,00124,80

Kotevní technika HPM

Název Rozměr cena (Kč) /
bez DPH s DPH
Chemická kotva RAPI-TEC300 ml215,00260,15
Chemická kotva RAPI-TEC380 ml265,00320,65
Hmoždinky natloukací s lemem6x400,831,00
Hmoždinky natloukací s lemem6x601,241,50
Hmoždinky natloukací s lemem6x801,451,75
Hmoždinky natloukací s lemem8x1003,103,75
Hmoždinky natloukací s lemem8x1203,394,10
Hmoždinky natloukací s lemem8x602,102,54
Hmoždinky natloukací s lemem8x802,703,27
Hmoždinky UNIVERZAL TRI 10x613,364,07
Hmoždinky UNIVERZAL TRI 12x715,126,20
Hmoždinky UNIVERZAL TRI 6x511,832,21
Hmoždinky UNIVERZAL TRI 8x512,543,07
Šroub do betonu10x10016,5320,00
Šroub do betonu10x12018,1822,00
Šroub do betonu10x8014,8818,00
Šroub do betonu12x10018,1822,00

OSMO olej, barvy

Název Rozměr cena (Kč) / bal.
bez DPH s DPH
Dekorační vosk - transparentní odstíny (na objednání)0,75l765,00925,65
Dekorační vosk - transparentní odstíny (na objednání)2,5l2.311,002.796,31
Jednorázová lazura HSplus 0,75l858,001.038,18
Jednorázová lazura HSplus2,5l2.597,003.142,37
Krycí barva na dřevo - bílá na okna (na objednání)0,75l911,001.102,31
Krycí barva na dřevo - bílá na okna (na objednání)2,5l2.748,003.325,08
Ochranná olejová lazura0,75l725,00877,25
Ochranná olejová lazura2,5l2.191,002.651,11
Selkská barva (na objednání)0,75l773,00935,33
Selkská barva (na objednání)2,5l2.334,002.824,14
Terasové oleje0,75l699,00845,79
Terasové oleje2,5l1.719,002.079,99
Top olej pro kuchyňské pracovní desky0,5l578,00699,38
Tvrdý voskový olej0,75l808,00977,68
Tvrdý voskový olej2,5l2.439,002.951,19

Brikety BIOMAC (Od 1.4.2021 Jarní AKCE se soutěží ,,co nakoupíš, to vyhraješ´´ do vyprodání zásob)

Název RozměrDélka cena (Kč) /
bez DPH s DPH
Dřevěné uhlí z tvrdého dřeva2,5 kg56,5265,00
ENERGO 10 smrkové 90 mm10 kg paleta 100 bal41,7448,00
ENERGO HARD Market tvrdé dřevo 90 mm10 kg paleta 100 bal42,6149,00
ENERGO Hard TOP tvrdé dřevo 90 mm10 kgpaleta 100 bal46,0953,00
EXTRALONG kůrové 90 mm10 kg paleta 100 bal60,0069,00
Podpalovače SVITR40 ks67,8378,00
PREMIUM bukové 90 mm10 kg paleta 100 bal47,8355,00
RUF HARD tvrdé dřevo hranaté10 kg paleta 96 bal45,2252,00
Záloha na paletu (vratná)1 ks132,23160,00

Pelety BIOMAC (Od 1.4.2021 Jarní AKCE se soutěží ,,co nakoupíš, to vyhraješ´´ )

Název RozměrDélka cena (Kč) /
bez DPH s DPH
PELETY BIOMAC TOP A1 - smrkové světlé Ø 6 mm 6 mm15 kg73,9185,00
Pelety jsou momentálně vyprodány, přijímáme předobjednávky6 mm0,000,00
Záloha na paletu (vratná)1 ks132,23160,00

Palivové dřevo

Název RozměrDélka cena (Kč) /
bez DPH s DPH
štípané dřevo T-MIX *1 PRMS33 cm1.382,611.590,00
štípané dřevo T-MIX *1 PRMS25 cm1.556,521.790,00
štípané dřevo T-MIX *1 PRMS50 cm1.382,611.590,00
Špalek na štípání dřeva (různé velikosti)výška75 cmod304,35350,00
T-Mix Big-Bag *1 PRMS33 cm1.382,611.590,00
Záloha Big-Bag (vratná)1 ks165,29200,00
Závoz kontejneremaž 9 PRMSod250,00302,50