Dle nařízení vlády prodej stavebního materiálu pouze živnostníkům (IČO), palivové dřevo a brikety bez omezení

Ochrana řeziva

Název Rozměr cena (Kč) / bal.
bez DPH s DPH
Dřevosan čirý1l136,50165,17
Dřevosan hnědý1l136,50165,17
Dřevosan hnědý5l682,50825,83
Dřevosan zelený1l136,50165,17
Dřevosan zelený5l682,50825,83

Ochrana řeziva

Jako doplňkovou službu nabízíme řemeslníkům i kutilům impregnaci materiálu a to jak krovů, konstrukčních hranolů, fošen, stavebních prken i impregnaci latí. Impregnace Dřevosan je od firmy Český stavitel.

Dřevosan NOVÁ RECEPTURA

Ve vodě rozpustný, bezbarvý nebo barevný impregnační prostředek na ochranu dřeva v interiéru i exteriéru. Přípravek je účinný preventivně proti dřevokaznému hmyzu, plísním a proti dřevokazným houbám. Spolehlivě a dlouhodobě chrání dřevo před napadením dřevokaznými houbami (dřevomorka domácí) a před hmyzem (červotoč, tesařík). Dřevosan je ve dřevě fixován. Přípravek je možné použít i na napadené dřevo. Nosné nebo výztuhové dřevěné díly jako střešní vzpěry, dále půdy, půdní podlahy, obklady, příčky atd. V obytných místnostech doporučujeme ošetřené dřevo dodatečně překryto vhodným nátěrem.

Dřevosan LIKVID

Speciální vysoce účinný insekticidní přípravek určený zejména pro likvidaci dřevokazného hmyzu, popř. následnou ochranu stavebního dřeva. Ochrana napadeného dřeva proti dřevokaznému hmyzu - tesařík krovový, červotoč. Ošetření krovů, latí, srubů, pergol, dřevěných obkladů do hloubky, nátěry dřevěných částí stodol, roubenek, okenních rámů a okenic, vhodný jako insekticidní penetrace pod lazurovací nátěry, krycí emaily, laky atd. Je snadno použitelný, účinně hubí dřevokazné škůdce ve všech vývojových stádiích včetně vajíček a larev. Určený pro interiéry, exteriéry, hluboce penetruje a je dlouhodobě účinný.